سایت خبری پپنا 

سایت خبری پپنا ( صنایع پلیمر و بسته بندی ) خبر زیر را منتشر نمود :

 

- جعفر امامی از محصولات منحصر به فرد شرکت تولیدی صنعتی دکاموند می گوید/پارچه هایی با روکش پلیمری و مستحکم تر از ورق های ژئوممبران/ از کفش تا آشیانه ی هواپیما را می سازیم/ تقاضای امامی از همکاران برای معرفی علاقه مندان آموزش رایگان

سایت خبری صنایع پلیمر، پلاستیک و بسته بندی (پپنا): برای اثبات مرغوب بودن محصولات دکاموند تاییدیه های نیروهای مسلح برای استخرها، تاییدیه شرکت غله و خدمات بازرگانی برای کیفیت کاورهای محافظ غله، تاییدیه شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، تاییدیه نیروی دریایی و ... را نشان می دهد.

جعفر امامی 62 ساله کنار کیبورد و موس کامپیوتر می نشیند و یکی یکی تصاویر و فیلم های پروژه های انجام شده توسط شرکت تولیدی صنعتی دکاموند را معرفی می کند.

پارچه و یک ورقه ی پی وی سی با فرمول انسان توانمندی چون جعفر امامی چنان استحکامی را به وجود می آورد که امکان عبور از آن تقریبا غیر ممکن است.

جعفر امامی استخرهای زیادی را تحویل مشتریان داده است. می گوید استخرهای ساخت دکاموند از ژئوممبران هم قوی تر و مستحکم تر است.

جعفر امامی با 5 عنصر نخ، پودرسنگ، PVC، روغن و رنگ بیش از 500 قلم کالا و محصول ساخته است.

کیف، کفش، چمدان، کیف های مدرسه و ورزشی و پاسپورتی، چادر سفری، بیمارستانی، امدادی، ارتشی، پوشاک، بادگیر و ... از همین 5 عنصری پدید می آیند که امامی با آن زندگی کرده است.

جعفر امامی که در 3 سالگی پدر و در 5 سالگی مادرش را از دست داده معتقد است خدا به ایتام نظر ویژه ای دارد.

او به جبهه ی جلالیه اشاره می کند و جرقه ی ورودش به این کسب و کار را از همان زمان عنوان می کند. آن زمان، وقتی می بیند لباس های شمعی پشت پلاستیک شده به کشور وارد می شود...

سال 1368 با پایان جنگ جعفر امامی مشغول ساخت ماشین آلات می شود و صد در صد ماشین آلات دکاموند را خودش می سازد.

مهرماه سال 1391 یکی دیگر از اختراعاتش به ثبت می رسد. جعفر امامی پوشش های ضد میکروبی  PVC را می سازد و این اختراع را به تایید دانشگاه امیرکبیر می رساند.

جعفر امامی در آغاز دهه ی ششم زندگی خود وقتی به گذشته می نگرد یادآوری می کند شرکت تولیدی صنعتی دکاموند می تواند از کفش تا آشیانه ی هواپیما را بسازد.

 جعفر امامی به چنان تبحری رسیده که گویی با آن 5 عنصر می تواند شعبده بازی کند.

جعفر امامی مدیرعامل گروه صنعتی دکاموند معتقد است نیاز کشور به محصولات تولیدی این شرکت سالانه بیش از 200 میلیون متر مربع است و چه بسا با یادگیری ساخت انواع پارچه های ضد آب آب و گاز با روکش پلیمری بتوان چند صد هزار نفر را مشغول به کار کرد.

او یک تقاضا دارد یک گلایه.

تقاضای او از مسوولان صنفی و صنعتی این است که جوانانی به او معرفی شوند تا به آنان رایگان آموزش دهد.

گلایه ای هم از مسولان صنفی صنایع پلیمر دارد. جعفر امامی می گوید: استاندار، شهردار و نمایندگان مجلس دعوت مرا برای بازدید از کارخانه ی دکاموند پذیرفته اند اما هنوز مدیران صنفی نه! امامی باز هم از مدیران انجمن پلاستیک تهران و البرز تقاضا دارد از واحد تولیدی دکاموند بازدید کنند...

لینک این خبر در منبع : ppna.ir

 

 

 

 

پیوند ها

یا حسین

سال اقتصاد و فرهنگ

مقام معظم رهبری

دکتر روحانی

شرکت دکاموند